Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Oddział Opole
ul. Ptasia 6
45-118 Opole
tel. 77/441-65-20
opole@abc-service.pl

ABC- Service Opole to odział działającej na terenie całej połudnoniowo zachodniej i centralnej Polski firmy sprzątającej i ochroniarskiej ABC-Service. Na terenie Opola firma oferuje zróżnicowane usługi w dziedzinie sprzątania, w tym sprzątania specjalistycznego, ochrony osób i mienia, pielęgnacji terenów zielonych oraz transportu różnego typu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, zakładamy monitoring oraz instalacje alarmowe. Zajmujemy się również świadczeniem usług porządkowych w mieszkaniach, domach, biurach i gabinetach, a także kompleksowym pielęgnowaniem zieleni.

 

Usługi porządkowe, sprzątanie i utrzymanie czystości

 

Główną specjalnością firmy sprzątającej ABC-Service są usługi porządkowe, w tym bieżące utrzymanie czystości oraz sprzątanie specjalistyczne. Sprzątanie bieżące to między innymi sprzątanie biur, hal produkcyjnych i magazynowych, obiektów handlowych i usługowych, budynków użyteczności publicznej. Firma zajmuje się utrzymaniem czystości powierzchni wspólnych budynków mieszkalnych, jak np. klatki schodowe. Zajmuje się także sprzątaniem powierzchni i terenów zewnętrznych jak alejki, chodniki, parkingi czy tereny posesji, a także garaże podziemne, a także sprzątaniem po budowie i wykonaniu remontów, zaliczającm się zazwyczaj do najtrudniejszych prac porządkowych. Jesteśmy w stanie zaoferować także wykonanie drobnych prac infrastrukturalnych i naprawczych na terenie posesji lub lokali, a także odczyty liczników zużycia mediów czy zarządzanie szaletami. Oferta firmy ABC-Service skierowana jest do instytucji publicznych, jak szkoły, szpitale, biura, jak i firm prywatnych, biurowych, handlowych, przedsiębiorstw budowlanych czy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku firma sprzątająca ABC-Service może podjąć się także sprzątania specjalistycznego, będącego realizacją nietypowych zleceń. Należy do nich m.in. czyszczenie fasad, dachów, rynien i elewacji budynków, mycie okien na wysokości, krystalizacja murów, mechaniczne doczyszczanie schodów i powierzchni płaskich. ABC oferujemy także pomoc sezonową, jak usuwanie sopli i nawisów śnieżnych zagrażających użytkownikom przestrzeni publicznych czy zaawansowane i kompleksowe sprzątanie biur, obejmujące czyszczenie żaluzji, pranie wykładzin, dywanów i tapicerek oraz odkurzanie przemysłowe. Oferta sprzątania specjalistycznego kierowana jest do firm budowlanych i remontowych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także klientów przemysłowych i instytucjonalnych. Dzięki nowoczesnym sprzętom oraz kwalifikacjom zatrudnionych przez ABC-Service pracowników, usługi specjalistycznego sprzątania wykonywane są wyjątkowo szybko, nie przeszkadzając zatrudnionym w sprzątanych miejscach osobom.

 

Ochrona mienia i osób. Specjalistyczne usługi ochroniarskie

 

Osobną dziedziną usług oferowanych przez ABC-Service jest ochrona osób i mienia. Firma jest w stanie zapewnić kompleksowe usługi w tym względzie, od audytu stanu bezpieczeństwa, poprzez sporządzenie planu ochrony, projekt i montaż profesjonalnego monitoringu aż po zapewnienie pracowników zajmujących się fizyczną ochroną obiektów i osób.

ABC-Service zajmuje się także konwojowaniem transportów gotówki i przedmiotów wartościowych. Zapewnia także profesjonalną ochronę elektroniczną.


Wszelkie działania związane z ochroną mienia i osób wykonywane są przez grupę zatrudnionych przez nas, sprawdzonych pracowników ochrony, dysponujących ogromnym doświadczeniem i obszerną wiedzą o kwestiach bezpieczeństwa oraz rekomendowanych przez uzyskane licencje.

 

Usługi ogrodnicze. Pielęgnacja zieleni

 

Jesteśmy w stanie także zaoferować pielęgnację terenów zielonych należących do przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych czy samorządów. Kompleksowe usługi tego typu obejmują projektowanie i zakładanie takich miejsc zielonych, jak skwery, trawniki, parki czy rabaty kwiatowe oraz ich regularne nadzorowanie i wykonywanie prac porządkowo-pielęgnacyjnych umożliwiające cieszenie się i korzystanie z zieleni przez długi czas.

 

Usługi transportowe

 

Klienci zainteresowanie zamówieniem usług transportowych, mogą także skorzystać z oferty Abc-Service w tym zakresie. Firma dysponuje bowiem bogatą flotą pojazdów transportowych pozwalającą na zorganizowanie przeprowadzek nawet biur, całych firm czy zakładów produkcyjnych a także transport gruzu, biomas, materiałów sypkich czy przedmiotów o dużych, nietypowych gabarytach.