Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Legnica
ul. Rzeczpospolitej 125b
59-220 Legnica
tel. 76/854-98 64
legnica@abc-service.pl

Filia firmy sprzątającej  i ochroniarskiej ABC Service w Legnicy zachęca do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się ochroną osób i mienia, wykonujemy wszelkie zadania związane ze sprzątaniem i utrzymaniem porządku, zarządzaniem czystością oraz odpadami, a także zagospodarowaniem i utrzymaniem terenów zielonych. ABC-Service Legnica to także specjalistyczne usługi transportowe związane przede wszystkim z przewozem przedmiotów o dużych gabarytach.

Sprzątanie i usługi porządkowe


Ważną częścią oferty ABC- Service Legnica są prace wiążące się z utrzymaniem czystości oraz usługami porządkowymi. Zatrudniony personel posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu każdy klient może czuć się w pełni usatysfakcjonowany efektem prac. Ponadto firma dla zapewnienia wysokiej jakości usług porządkowych, wykorzystuje nowoczesny sprzęt, wysokiej jakości, co sprawia, że przestrzeń jest dokładnie wyczyszczona, także z kurzu, grzybów i sierści zwierząt, co jest szczególnie istotne dla alergików i rodzin z małymi dziećmi.
ABC-Service oferuje także na terenie Legnicy sprzątanie biur, co zapewnia utrzymanie porządku na powierzchniach biurowych, a także w pomieszczeniach socjalnych i magazynowych, czy też produkcyjnych. Aby zagwarantować klientom kompleksową obsługę, firma wykonuje także porządkowanie wnętrz firm po remoncie, a nawet drobne prace naprawcze, które mogły umknąć uwadze ekipy remontowej. Wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, że z oferty firmy sprzątającej, korzystają od lat: firmy handlowe, przedsiębiorstwa budowlane, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie mieszkaniowe, wojskowe agencje mieszkaniowe oraz zarządcy obiektów użyteczności publicznej takich, jak: szkoły, szpitale, przychodnie.
Dla klientów takich, jak: firmy działające w branży przemysłowej, remontowej i budowlanej, instytucji, zarządców (budynków, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych), ABC-Service opracowało dedykowaną ofertę sprzątania specjalistycznego (ponadstandardowego). W jego zakres poza typowymi usługami utrzymania czystości wchodzą także m. in.: czyszczenie posadzek, fasad i elewacji wraz z usuwaniem graffiti, mycie okien, wykładzin, dywanów, oczyszczanie rynien oraz dachów, odśnieżanie dachów wraz z usuwaniem sopli, dezynfekcja, dezynsekcja oraz deratyzacja. Do prac tego typu wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt i środki chemiczne, obsługiwane przez wykwalifikowany personel.

Ochrona mienia i osób. Profesjonalne usługi ochroniarskie


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom dotychczasowych i przyszłych klientów, firma ABC-Service zdecydowała także o wprowadzeniu do oferty usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Do kwestii zapewnienia bezpieczeństwa ABC podchodzi w sposób całościowy. Klient który zdecyduje się współpracować z firmą może liczyć na profesjonalny audyt stanu bezpieczeństwa, przygotowanie kompleksowego planu ochrony, projekt i montaż systemów alarmowych i monitoringu, strzeżenie i monitorowanie obiektów, patole grup interwencyjnych oraz konwoje przewozu rzeczy i pieniędzy. Zadania  związane z usługami ochroniarskimi świadczone są przez pracowników z szeroką wiedzą, także praktyczną, obejmującą kwestie bezpieczeństwa potwierdzoną stosownymi licencjami i uprawnieniami.

Tereny zielone. Projektowanie, zakładanie, konserwacja


Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na zapewnienie wysokiego poziomu estetyki terenów zielonych, ABC-Service nie tylko zajmuje się projektowaniem i zakładaniem skwerów, parków, czy ogrodów, lecz także doradza w zakresie pielęgnacji roślin. Ponadto każdy klient, który zdecyduje się na współpracę może być spokojny o stan trawnika, drzewostanu, czy występujących na terenie zielonym nasadzeń kwiatów, drzew i krzewów.

Usługi związane z transportem


Klientom, którzy poszukują w Legnicy firmy transportowej do przewozu odpadów dużego gabarytu, ABC-Service oferuje specjalistyczne pojazdy. Firma świadczy także inne usługi transportowe jak wywóz gruzu, przewóz biomasy czy materiałów sypkich. ABC zajmuje się także przeprowadzkami biur, firm i całych zakładów produkcyjnych.
Firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dzięki czemu oferta jest dostosowywana do jego potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu ABC-Service posiada grono stałych klientów, które wciąż się poszerza w efekcie rekomendacji i poleceń.