Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Racibórz

ul. Londzina 18
47-400 Racibórz
tel. 32/417 02 78
raciborz@abc-service.pl

Oferta oddziału firmy sprzątającej i ochroniarskiej ABC-Service w Raciborzu obejmuje wszechstronne prace porządkowe, ochronę mienia i osób oraz usługi transportowe. Odział firmy oferuje także wszelkie usługi związane z zakładaniem i konserwacją terenów zielonych. Oferta ABC kierowana jest do firm, instytucji publicznych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, agencji mienia wojskowego, zarządców nieruchomości.

 

Usługi porządkowe i utrzymanie czystości.

 

Oferta firmy związana ze sprzątaniem obejmuje przede wszystkim bieżące utrzymanie porządku. Między innymi to sprzątanie biur, hal produkcyjnych i magazynowych, obiektów handlowych i usługowych, szkół, urzędów i innych budynków użyteczności publicznej. ABC-Service nawiązuje stałą współpracę ze wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi w utrzymaniu czystość powierzchni wspólnych budynków oraz sprzątaniu terenów zewnętrznych do nich należących. ABC-Service oddział Racibórz to także sprzątanie specjalistyczne. Obejmuje ono między innymi mycie okien i czyszczenie elewacji na wysokości, wszelkie czyszczenie i zamiatanie mechaniczne, mycie i dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń, deratyzację i dezynsekcję, prace związane z okresem zimowym jak odśnieżanie, usuwanie nawisów śnieżnych i lodowych itp.

 

Usługi ochroniarskie

 

ABC Racibórz dysponuje kompleksową ofertą dotyczącą ochrony osób i mienia. Przeprowadza audyty oceniające stan bezpieczeństwa, opracowuje plany ochrony, projektuje i instaluje monitoring, zapewnia pracowników do ochrony osób i obiektów. Oferuje także ochronę elektroniczną, w tym antypodsłuchową.

 

Tereny zielone. Zakładanie i konserwacja

 

ABC-Service projektuje i zakłada tereny zieleni. Zapewnia także kompleksową opiekę nad istniejącymi parkami, skwerami czy rabatami. W jej skład wchodzi koszenie trawy i wysiewanie trawników, pielęgnacja drzewostanu i innych roślin, prowadzenie nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów, nawadnianie i nawożenie.

 

Oferta transportowa

 

W ofercie firmy znajdują się także specjalistyczne usługi transportowe związane z przewozem przedmiotów o dużych gabarytach. ABC zajmuje się także wywozem gruzu i odpadów budowlanych oraz materiałów sypkich. Specjalistyczny tabor posiadany przez firmę umożliwia także profesjonalne wykonywanie przeprowadzek biur, firm i całych zakładów produkcyjnych.