Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Nysa
ul. J.Korczaka 3/2
48-303 Nysa
tel. 77/435-56-12
nysa@abc-service.pl


Działająca w Nysie filia wrocławskiej firmy sprzątającej ABC-Service świadczy wszechstronne usługi porządkowe związane z utrzymaniem czystości i porządku w biurach, zakładach produkcyjnych i usługowych, obiektach handlowych i użyteczności publicznej, budynkach i na terenach posesji wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Firma sprzątająca ABC-Service oddział Nysa zajmuje się także wszelkimi pracami związanymi z szeroko pojętą ochroną osób i mienia. ABC to także usługi transportowe związane z przewozem przedmiotów wielkogabarytowych i przeprowadzkami. Firma zajmuje się także kompleksową pielęgnacją terenów zielonych.

Filia ABC-Service oddział Nysa odpowiada za wszelkie działania firmy na terenie całego powiatu nyskiego.

 

Sprzątanie i utrzymanie czystości

 

Firma sprzątająca ABC-Service zajmuje się zarówno bieżącym utrzymaniem porządku jak sprzątanie biur i hal produkcyjnych czy powierzchni wspólnych budynków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych jak i sprzątaniem specjalistycznym obejmującym między innymi mycie okien na wysokości, czyszczenie elewacji i fasad, usuwanie nawisów śnieżnych i lodowych, czyszczenie i zamiatanie mechaniczne, sprzątanie po budowie i remoncie i wiele innych prac.

 

Ochrona osób i mienia Nysa

 

ABC oferuje wszelkie prace związane z ochroną mienia i osób na terenie powiatu nyskiego. Przygotowuje oceny bezpieczeństwa, plan ochrony i projekt monitoringu, przeprowadza jego montaż, zapewnia fizyczną ochronę osób i obiektów. Wdraża także ochronę elektroniczną.

 

Usługi transportowe

 

Firma posiada do dyspozycji tabor samochodowy do przewozu przedmiotów o dużych gabarytach. Zajmuje się także Wywozem gruzu i materiałów sypkich. Organizuje także przeprowadzki biu i firm.

 

Konserwacja i pielęgnacja zieleni

 

Firma ABC-Service ma także kompleksową ofertę dotycząca terenów zielonych. Obejmuje ona zarówno projektowanie obszarów zielonych jak i ich zakładaniem i późniejszą opieką nad nimi. Dba także o istniejące już rabaty, trawniki, parki i skwery. Prowadzi dodatkowe nasadzenia, zajmuje się konserwacją drzewostanu, koszeniem trawy i nawożeniem.