Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Łódź
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
91-038 Łódź
tel. 42/292-00-26
lodz@abc-service.pl

Firma sprzątająca ABC-Service oferuje na terenie Łodzi wszechstronne usługi porządkowe. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów instytucjonalnych takich jak biura, firmy, urzędy, zakłady produkcyjne, wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe jednak ABC-Service wykonuje także zlecenia od osób prywatnych. Doświadczony zespół pracowników i nowoczesny sprzęt jakimi dysponuje firma zapewniają najwyższą jakość wykonania wszelkich zadań związanych z utrzymaniem porządku. Poza utrzymaniem czystości ABC-Service zajmuje się na terenie Łodzi także ochroną osób i mienia, świadczy różnorodne usługi transportowe, wykonuje wszelkie prace związane z utrzymaniem i konserwacją terenów zielonych.

 

Sprzątanie, usługi porządkowe, utrzymanie czystości

 

Usługa ta obejmuje przede wszystkim bieżące utrzymanie czystości takie jak sprzątanie biur i hal produkcyjnych czy też magazynów, klatek schodowych i miejsc wspólnego użytkowania budynków jak również terenów wokół nich. To także całoroczne utrzymanie terenów posesji, czystości na terenie parków, parkingów, garaży podziemnych, szaletów publicznych. ABC-Service podejmuje się także kompleksowego utrzymania czystości wielkopowierzchniowych obiektów handlowych i usługowych.

Firma sprzątająca ABC-Service wykonuje także wszelkie prace związane ze sprzątaniem specjalistycznym. Zajmuje się między innymi myciem okien na wysokości, czyszczeniem elewacji, rynien i dachów budynków, usuwaniem graffiti. W sezonie zimowym usuwa sople i nawisy śnieżne. Przeprowadza dezynfekcje, dezynsekcje i deratyzacje, udrażnia, myje i dezynfekuje leje zsypowe. Wykonuje generalne sprzątania w nowo wybudowanych obiektach oraz po remontach.

 

Pielęgnacja zieleni. Konserwacja terenów zielonych

 

To usługa adresowana do łódzkich firm, samorządów oraz zarządców terenów i osiedli mieszkalnych. Obejmuje wszechstronne prace związane z pielęgnacją zieleni, od projektowania terenów zielonych, poprzez ich zakładanie do późniejszej opieki nad nimi. ABC-Service przyjmuje też jednorazowe zlecenia dotyczące koszenia trawników, pielęgnacją drzewostanu, nasadzeniami, wycinką drzew, usuwaniem jemioły.

 

Ochrona mienia i osób

 

ABC-Service Oddział Łódź to także profesjonalne działania związane z ochroną osób i mienia służące poprawie bezpieczeństwa, wykrywaniu, minimalizowaniu i likwidacji potencjalnych zagrożeń. Obejmują one audyty bezpieczeństwa, projektowanie i montaż systemów monitoringu, bezpieczeństwa oraz alarmowych, fizyczna ochrona osób i obiektów. To także całodobowe patrole interwencyjne, konwojowanie pieniędzy czy ochrona elektroniczna.

 

Usługi transportowe

 

Firma ABC-Service świadczy na terenie Łodzi także specjalistyczne usługi transportowe związane z przewozem przedmiotów wielkogabarytowych i materiałów sypkich. Zajmuje się wywozem gruzu, biomasy, odpadów budowlanych o dużych rozmiarach. Na życzenie klienta wykonuje przeprowadzki. Posiadając rozbudowaną flotę specjalistycznych pojazdów firma jest w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie związane z transportem.