Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Katowice
ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice
tel. 32/209-84-17

Zapytania ofertowe proszę kierować na adres:
katowice@abc-service.pl
Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości: Zapytanie ofertowe na usługi
lub telefonicznie
32 209 84 17

Firma sprzątająca ABC-Service oddział Katowice oferuje na terenie Śląska wszelkie prace związane ze sprzątaniem i utrzymaniem porządku w firmach, biurach, obiektach przemysłowych i handlowych, budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Poza usługami porządkowymi ABC-Service świadczy także usługi związane z ochroną osób i mienia, zakładaniem i konserwacją terenów zielonych oraz specjalistycznym transportem. Dysponując nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem oraz grupą doskonale wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników ABC-Service jest w stanie zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.

 Usługi porządkowe. Sprzątanie biur i obiektów przemysłowych


 Oferta skierowana jest do śląskich firm, biur, instytucji, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców terenów i budynków. Obejmuje przede wszystkim bieżące utrzymanie porządku, w tym, między innymi, sprzątanie biur, obiektów i hal produkcyjnych i magazynowych, wielkopowierzchniowych obiektów usługowo-handlowych, klatek i powierzchni wspólnych budynków mieszkalnych. ABC-Service zajmuje się także całorocznym utrzymaniem porządku na całej posesji czy terenie należącym do klienta, w tym mechanicznym zamiataniem, czyszczeniem i odśnieżaniem dróg, chodników i parkingów. Usługi porządkowe oferowane przez ABC-Service to także tzw. sprzątanie specjalistyczne takie jak mycie okien na wysokości, czyszczenie fasad i elewacji oraz usuwanie graffiti, czyszczenie dachów i rynien, w sezonie zimowym obejmujące także usuwanie śniegu i sopli, dezynsekcja, dezynfekcja oraz deratyzacja. ABC-Service oferuje także kompleksowe czyszczenie po zakończeniu budowy oraz po remoncie budynków.


 Ochrona osób i mienia


 Ważną częścią oferty ABC-Service Katowice stanowią wszelkie działania związane z ochroną mienia i osób. Firma oferuje pełen zakres usług mających za cel poprawę bezpieczeństwa, wykrywanie i eliminację potencjalnych zagrożeń. Prowadzi audyty związane z bezpieczeństwem i ochroną, opracowuje plany ochrony. Zajmuje się projektowaniem i instalacją systemów alarmowych i monitoringu oraz profesjonalnych systemów bezpieczeństwa. Zapewnia wykwalifikowanych pracowników zajmujących się fizyczną ochroną osób i obiektów. W razie życzenia klienta zapewnia konwojowanie przewozu pieniędzy czy też wartościowych przedmiotów jak dzieła sztuki. W ofercie znajduje się także ochrona elektroniczna, w tym anty podsłuchowa.


 Pielęgnacja terenów zielonych. Konserwacja zieleni


 Katowicki oddział ABC-Service zajmuje się także szeroko pojmowanym utrzymaniem terenów zielonych. Firma nie ogranicza się jedynie do koszenia trawników czy przycinania gałęzi drzew. Oferta ABC w tym względzie obejmuje całość prac wiążących się z zielenią na terenie klienta. Zapewnia fachowe doradztwo przy planowaniu a w razie życzenia dostarcza gotowy projekt. Zajmie się też przeprowadzeniem nasadzeń a następnie całoroczną pielęgnacją. Zapewni wywóz i utylizację biomasy.


 Usługi transportowe


 ABC-Service oddział Katowice oferuje także swoim klientom różnego typu usługi związane z transportem. W posiadaniu firmy znajdują się specjalistyczne pojazdy odpowiednie do wykonania praktycznie każdego zadania transportowego. ABC-Service zajmuje się przewozem przedmiotów wielkogabarytowych, w tym także odpadów budowlanych o dużych rozmiarach. Wywozi gruz i transportuje materiały sypkie. Organizuje także wszelkiego typu przeprowadzki, w tym także przeprowadzki biur i firm.


 Katowicki oddział ABC-Service odpowiada za działalność firmy na terenie całego województwa śląskiego, w tym w miastach: Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Chorzów, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Racibórz, Wodzisław Śląski.