Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Brzeg
ul. Sukiennice 2
49-306 Brzeg
tel. 77/404-52-20
brzeg@abc-service.pl

Firma sprzątająca i ochroniarska ABC-Service działa na rynku już od ponad 20 lat. Głównie w ofercie znajdują się usługi porządkowe w tym sprzątanie biur, klatek schodowych, powierzchni magazynowych i wielu innych oraz sprzątanie specjalistyczne, ochrona osób i mienia, pielęgnacja zieleni i transport. Usługi firmy ABC-Service dostępne są również w Brzegu. Doskonale wyszkolony, posiadający duże doświadczenie personel firmy wsparty specjalistycznym sprzętem gwarantuje bardzo dobrą współpracę z każdym podmiotem. Oferta jest kierowana głównie do prowadzących w Brzegu działalność większych firm i obiektów handlowych, przedsiębiorstw produkcyjnych, samorządów, wspólnot mieszkaniowych, firm użyteczności publicznej, ale także do odbiorców prywatnych.

Usługi porządkowe

Nowoczesne urządzenia i środki czyszczące zapewnią idealnie wykonaną pracę. Sprzątanie powierzchni biurowych i socjalnych, utrzymanie w czystości miejsc publicznych jak alejek, parkingów oraz garaży podziemnych, sprzątanie większych magazynów i powierzchni produkcyjnych, utrzymanie w czystości prywatnych terenów posesji a nawet drobne prace naprawcze i odczytywanie liczników elektrycznych, gazowych i wodomierzy a nawet sprzątanie po remontach - tym wszystkim zajmuje się firma ABC w ramach usług porządkowych.
W ofercie znajduje się także sprzątanie typowo mechaniczne - sprzątanie dróg, chodników, zamiatanie, odśnieżanie, dowóz piasku i soli w zimie, sprzątanie, transport i utylizacja odpadów biomasy oraz transport i wywóz śmieci wielkogabarytowych.
Firma sprzątająca ABC-Service Brzeg zajmuje się także sprzątaniem specjalistycznym. Tutaj głównie jest to mycie okien, także z wykorzystaniem technik alpinistycznych, odkurzanie, czyszczenie rynien, dachów i elewacji czy fasad, usuwanie graffiti z murów i wiele tego typu usług.

Ochrona mienia i osób.

Kolejnym punktem w ofercie firmy jest ochrona mienia i osób. Zarówno jeśli chodzi o ochronę fizyczną jak i elektroniczną. W razie potrzeby specjaliści z ABC przeprowadzą ocenę stanu bezpieczeństwa i opracują kompleksowy plan ochrony, zaprojektują i przeprowadzą montaż systemów monitorujących i alarmowych. Całodobowe patrole interwencyjne, pracownicy ochrony bezpośrednio w obiektach zapewnią bezpieczeństwo każdego obiektu.

Pielęgnacja terenów zielonych

Szeroko pojmowana pielęgnacja zieleni to kolejna usługa w ofercie ABC-Service oddział Brzeg. Firma nie tylko wykonuje nieskomplikowane zadania jak koszenie trawy czy przycinanie żywopłotów. Zajmuje się także w sposób profesjonalny projektowaniem i zakładaniem obszarów zielonych oraz bieżącą opieką nad istniejącymi już obiektami. Prowadzi wszelkie prace związane z utrzymaniem porządku w parkach, na skwerach, terenach zielonych instytucji, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, pielęgnacją krzewów, drzewostanu czy rabat kwiatowych.

Usługi transportowe. Przewóz gabarytów

ABC-Service posiada do dyspozycji klientów specjalistyczne pojazdy do przewozu przedmiotów o dużych gabarytach, wywozu gruzu, transportu materiałów sypkich i biomasy. Wykonuje także zadania związane z przeprowadzkami, także firm, biur i zakładów czy linii produkcyjnych.